середа, 7 лютого 2018 р.

Акція «Ми - за безпечний інтернет» 7-А клас


   Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

  Сьогодні, 7 лютого учні 7-А класу закликали всіх учні та вчителів нашої школи дотримуватися безпечного Інтернету. Кібербулінг та його види.

 Метою цьогорічного Дня безпечного Інтернету є достукатися до кожної людини та донести важливу інформацію про те, що від кожного з нас залежить наша безпека в онлайн просторі. 

 

 Використання Інтернету є безпечним, якщо виконувати три основних правила:


* Захистіть свій комп’ютер

• Регулярно оновлюйте операційну систему.

• Використовуйте антивірусну програму.

• Використовуйте брандмауер.

• Створюйте резервні копії важливих файлів.

• Будьте обережні при завантаженні нових файлів.

Захистіть себе в Інтернеті

• Будьте обережними, надаючи особисту інформацію.

• Думайте про те, з ким ви розмовляєте.

• Пам’ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними.

Дотримуйтесь правил

• Ви маєте дотримуватися закону навіть в Інтернеті.

• При роботі в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.
                           Поради батькам:

1. Будьте другом своїй дитині. Проявляйте зацікавленість її захопленнями і обговорюйте проблеми, що виникають. Якщо Ви зможете стати тією людиною, якому Ваша дитина довіряє, їй не доведеться шукати підтримки у віртуальних друзів.

2. Установіть комп’ютер в місці, доступному всім членам родини. Це значно полегшить контроль за його використанням.

3. Складіть правила безпечної поведінки в Інтернеті, в яких будуть перераховані вимоги, що стосуються користування Інтернетом, а також алгоритм дій дитини при зіткненні з небезпечним незнайомцем або сексуальним домаганням.

4. Напишіть ці правила на папері і прикріпіть біля комп’ютера!

5. Попросіть Вашу дитину нікому не повідомляти особисте: ім’я, вік, номер телефону, домашню адресу, номер школи. Поясніть, що не слід висилати свої фотографії людям, з якими вона познайомилась в Інтернеті.

6. Попросіть Вашу дитину відразу ж розповідати Вам про неприємні ситуації під час спілкування в Інтернеті, підкресливши, що Ви не будете сердитися, про що б вона не розповідала.

7. Переглядайте інформацію, що міститься в комп’ютері Вашої дитини. Це допоможе Вам контролювати її спілкування в мережі. Але пам’ятайте, що дитина може користуватися Інтернетом не тільки вдома, але і в школі, Інтернет-клубі, у друзів.

8. Нагадуйте дитині про те, що всі правила безпеки в Інтернеті залишаються в силі й тоді, коли вона користується комп’ютером і не вдома, наприклад в Інтернет–кафе чи у друзів.

                                              

Немає коментарів:

Дописати коментар